10. prosinec
Benátky nad Jizerou Příbram
 
14. prosinec
Klatovy Příbram
18:00

Fanoušci Příbrami si mohou Josefa Hasmana pamatovat z minulé sezony, kdy působil v dresu Tábora a byl jedním z jejich klíčových hráčů. Za celou sezonu 2021/2022 si připsal parádních 76 kanadských bodů a zařadil se tak mezi druholigovou elitu. Nyní se jeho působení přesouvá do Baníku, kde výrazně posílí útočné řady stávajícího kádru.Čím tě nejvíce oslovila nabídka HC Baník Příbram?

Byla to jedna nabídka z mnoha, která po této sezoně přišla, ale získala si mě férovým jednáním pana Bláhy a jeho týmu. Dalším pozitivem byl příchod Ereta a Procházky, se kterými jsem hrál v Plzni a Klatovech.

V minulé sezoně jsi v dresu Tábora odehrál proti Příbrami mnoho utkání, jak na tebe Příbram působila?

Za minulou sezonu jsme odehráli jedenáct vzájemných mistrovských utkání s Baníkem. Zápasy s Příbrami byly vždy těžké, utkání vyrovnaná.V Příbrami jsi s hokejem začínal, mělo to na tebe při rozhodování vliv?

Myslím, že to na rozhodování nemělo vliv, ale určitě bylo fajn přijít do prostředí, které už jsem znal.

Jak vzpomínáš na své začátky v HC Příbram?

Začátky byly krásné, je to součást mého dětství, na které rád vzpomínám.Jak si se na nové angažmá připravoval?

Připravoval jsem se individuálně, ale kombinoval jsem suchou přípravu a led, abych si udržel formu.

Máš nějaká přání, která si do nadcházející sezony poneseš?

Nová sezóna bude náročná - hokejově i soukromě - budu dělat bakalářské zkoušky na VŠ. Příbramskému týmu chci být co nejvíce platný, s klukama se sehrát a bodovat víc než v loňské sezóně. Hrát pěkný hokej také pro fanoušky a mít radost ze hry.

Partneři