HC PříbramDomácí
5:4p
SK Sršni Kutná HoraHosté

Ohlasy trenérů

Pb - Kutná Hora Zápas jsme zahájili podobně, jako jsme končili poslední utkání v Neratovicích. A až do 50 minuty to byl absolutně strašidelný výkon od všech hráčů. Asi podlehli situaci v tabulce, kde Kutná Hora bojuje o udržení a nastoupili jsme tak, že si půjdeme zahrát a soupeř se porazí sám. Naopak to byla Kutná Hora, kdo byl 50 minut lepším týmem. Posledních 10 minut včetně prodloužení jsme již zvládli na výbornou. Najednou tam byl pohyb a důraz, díky kterému jsme se dokázali dostat do prodloužení, ve kterém jsme po hezké akci získali bod navíc. Co stojí za zmínku je charakter našich hráčů. I když bylo 10 minut do konce zápasu a nepříznivý stav 1:4, nezabalili to, ještě se o výsledek poprali a nakonec jsme byli v závěru odměněni. Branky: 2x Gengel, Tobolič, Kadič, Mikeska