15. kolo , 10. prosince 2016, HC Příbram - HC Lev Benešov

HC Příbram

1:2

HC Lev Benešov

V patnáctém kole jsme na vlastním ledě přivítali vedoucím tým soutěže Benešov. Naše hra se zlepšila a favorita jsme zaskočili úvodní brankou. Jednobrankový náskok jsme si udrželi až do druhé třetiny. Tam bohužel v našem oslabení soupeř se štěstím skóroval, když od obránce vystřelený puk nešťastně trefil hůl našeho bránícího hráče a skončil v naší síti. Druhá třetina tedy skončila nerozhodným výsledkem 1:1. Do posledního části hry jsme nastoupili s jasným cílem neinkasovat branku. To se nám dařilo a navíc jsme před koncem třetiny dostali šanci přesilové hry. Ta se nám, ale vůbec nepodařila a při založení útoku jsme trestuhodně ztratili kotouč na naší modré čáře a soupeř naše zaváhání využil a vstřelil druhý a zároveň vítězný gól. Je to velká škoda, že jsme z tohoto utkání nezískali pro nás tak potřebné body.