Ptejte se: Vedení klubu

Ptejte se vedení klubu HC Příbram.

Zobrazuji odpov?di 1 - 1 z 1 odpov?dí v této kategorii celkem.

Fajn (fajn@hcpribram.cz) 23.9.2020, 13:22
Dobrý den,

nový vzhled stránek je kvalitní. Jen by fanoušky zajímalo, zda budete doplňovat i osoby - hráče u ostatních tříd (jako např. u mládeže - žáci, dorost, junioři). Nebo jako u všeho preferujete pouze A-tým.

A pak by bylo fajn opravit pravopisné chyby. Jedna z mála: "Nebyli nalezeni žádné hráči" - možná by bylo vhodnější: "žádní hráči". A u kategorie Ženy: "Nebyli nalezeni žádné hráči" - by zřejmě bylo vhodnější: "Nebyly nalezeny žádné hráčky".

A pak by bylo ještě fajn, v Příbrami, popř. po okolí začít více propagovat co se děje za zimním stadionu. Různé zápasy, akce a tak podobně.

Děkujeme a zdravíme, doposud ještě fanoušci

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za reakci na náš nový web. Jsme rádi, že se vám částečně líbí. Na všem postupně pracujeme a ostatní kategorie budou během měsíce doplněny. Správu kategorií budou mít na starosti vedoucí kabin. Propagace by byla určitě fajn, ale všechno něco stojí a vylepní ploch není zrovna levná záležitost. Hlavně v současné době. Mějte hezký den. HC Příbram