20.1. 2019, RLJ, 16. kolo, číslo utkání  :  A1894
HC PŘÍBRAM   –   SC KOLÍN                              8 : 5                    ( 5:0, 2:2, 1:3)

Toto bylo třetí vzájemné utkání v nadstavbě a ze dvou předešlých vyšel vítězně Kolín. Proto úvod utkání byl pro domácí fanoušky velice příjemným překvapením.
Našim juniorům vyšla náramně první třetina, kdy do soupeřovy brány padlo skoro vše a už v polovině této třetiny, po třech inkasovaných gólech hosté měnili brankáře. Tuto třetinu jsme vyhráli s přehledem 5:0 a k tomu ještě na začátku druhé třetiny za 93 vteřin skórovali dvakrát a hosté opět měnili brankáře. Takže v čase 21:33 byl stav již 7:0. Bohužel díky tomuto uspokojivému vedení příbramští polevili a jasný zápas ještě hosté zvrátili v přijatelnou prohru. Ale za prvních 22 minut utkání „klobouk dolů“.

Branky a asistence:
04:04 Sirotek Petr (Erben Jakub); 06:02 Výrut Jan (Pokorný Matěj);  08:29 Výrut Jan (Sirotek Petr, Rejzek Jan); 16:02 Pokorný Matěj (Výrut Jan, Sirotek Petr); 18:00 Výrut Jan (Rejzek Jan); 20:37 Sirotek Petr (Rejzek Jan); 21:33 Ebenstreit Alex (Macek Matěj, Makovec Filip); 40:43 Rejzek Jan (Sirotek Petr, Erben Jakub)