Aktuality - mládež
Týden hokeje
3.2.2017 | Roman Kantor

V sobotu 28. 1. se od 10 hodin konala akce Pojď hrát hokej na zimním stadionu v Příbrami. Celou tuto akci navštívilo přes 60 dětí z niž se nám podařilo zaregistrovat celkem 51 nových zájemců o to stát se „hokejistou“. Po úvodní registraci proběhla ve VIP místnosti krátká prezentace, kde bylo rodičům vysvětleno co vše hokej obsahuje s důrazem na jeho nízkou finanční náročnost. Ve stejné době probíhal na části ledové plochy ukázkový trénink 1 tříd a ve vedlejší hale 3 tříd, aby rodiče mohli vidět jaký posun mohou děti v krátké době pod odborným vedením udělat. Tuto akci přišli podpořit i zástupci města Příbram společně s místostarostkou paní Ženíškovou.

Po registraci bylo představeni hokejového klubu, jeho fungování, přístup k výchově dětí a prezentace nejen tréninku, ale i výstroje a bezpečnostních prvků (výstroje). Dále návštěvníci mohli nejen shlédnout ukázkový trénink 1. a 3. tříd, ale hlavně si vyzkoušet jaké to je být hokejistou. Za náš klub veliká spokojenost, nejen s výsledkem akce, ale i přípravou a podporou ČSLH.

Generální partner Všichni partneři